SPIKER JBL FLIP6 WIRELESS RED

SKU: 6925281992995

109.00

3 in stock

3 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
*Lloji: SPIKER JBL FLIP6 WIRELESS RED
* IP67 i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri
* Fuqia e daljes: 20 w
* Kapaciteti: 63Hz – 20 kHz
* Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 80 dB
* Fuqia e transmetimit Bluetooth: 10 dBm
* Gama e frekuencës Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz
* Specifikë e veqantë: Bluetooth, Kabllo karikimi, I papërshkueshëm nga uji, Wireless, Bateri e ringarkueshme, JBL PartyBoost, IP67
* Bateria: 3.6V/4800mAh
* Kohëzgjatja e baterisë: 12 orë
* Koha e mbushjes: 2.5 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.1
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e kuqe