ÇANTE PER INSTAX MINI LINK FUJIFILM INXACC90 WHITE

SKU: 4547412732161

15.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ÇANTE PER INSTAX MINI LINK FUJIFILM INXACC90 WHITE
* Lëkurë sintetike premium me brendësi të butë me mikrofibër pa gërvishtje
* Siguron mbrojtje të shkëlqyer për kamerën tuaj kundër pluhurit, gërvishtjeve dhe dëmtimeve.
* Mund të printoni tekstin dhe fotot tuaja pa hequr çantën, thjesht duke hapur kapakun