ÇANTE PER LAPTOP 15.6″ LENOVO LEGION RECON GAMING

SKU: 192940983465

59.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ÇANTE PER LAPTOP 15.6″ LENOVO LEGION RECON GAMING
* Materiali: Dobby Poliester
* Përshtatet me laptop deri në 15,6″ me një ndarje të dedikuar
* Paneli i përparmë i papërshkueshëm nga uji për mbrojtje superiore
* Xhep për shishe uji dhe xhep i dedikuar për ruajtjen e kufjeve/mausit/etj
* Mbushje e pasme e ventiluar me dorezë të mbushur dhe rripa shpatullash për të siguruar rehati gjatë lëvizjes
* Baza e fortë për mbrojtje të shtuar
* Materiali: Dobby Poliester
* Përshtatet me laptop deri në 15,6″ me një ndarje të dedikuar
* Paneli i përparmë i papërshkueshëm nga uji për mbrojtje superiore
* Xhep për shishe uji dhe xhep i dedikuar për ruajtjen e kufjeve/mausit/etj
* Mbushje e pasme e ventiluar me dorezë të mbushur dhe rripa shpatullash për të siguruar rehati gjatë lëvizjes
* Baza e fortë për mbrojtje të shtuar