COVER AIRPODS WIWU IGLOVE SILICONE 3 IN 1 ROYALTY SET

SKU: 6957815511396

12.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER AIRPODS WIWU IGLOVE 3 IN 1
* Materiali: Silikon
* Mbrojtje e plotë dhe i papërshkueshëm nga gërvishtjet
* Fleksibël dhe i qëndrueshëm
* Mund të lahet
* Bartja e lehtë
* Lehtë për t’u hapur
* Dizajn mat i sipërfaqes së lëmuar dhe me ngjyra të gjalla
* Ndarja e përshtatshme e hyrjes së karikimit
* Ngjyra: e kuqe, zezë, kaltër