Back to products
MBUSHES WIWU WIRELESS POWER AIR LX6 15W GREY Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.

KONVERTUES LIGHTNING WIWU LT02 PLUS DUAL GREY

SKU: 6957815510221

19.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KONVERTUES LIGHTNING WIWU LT02 PLUS
* Material: aliazh metalik
* Dizajn i lehtë dhe kompakt
* Mund ta karikoni pajisjen tuaj duke shijuar muzikë falë portës shtesë të rrufesë
* Mbështetje aktuale e energjisë: 2A
* Ka një strukturë fleksibile dhe të butë
* Kompotabil: iOS
* Ngjyra: gri