POWERBANK XIAOMI REDMI 2.4A 10000 mAh BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.
Back to products

SHUMEZUES WIWU ALPHA 2 IN 1 A20VH USB-C HUB GREY

SKU: 6957815514465

39.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SHUMËZUES WIWU ALPHA 2 IN 1
* Materiali: Aliazh alumini
* Mbështetje për pajisje video si projektorë, monitorë, televizorë, etj
* Dalja: 1 dalje VGA, 1 dalje HDMI
* Transferim i shpejtë dhe i sigurt i të dhënave
* E vogël dhe e lehtë për tu bartur
* Rezistente ndaj korrozionit
* Anti-gjurmë gishtash, shpërndarje e shpejtë e nxehtësisë
* Ngjyra: gri