SHUMEZUES WIWU ALPHA 11 IN 1 A11312H USB-C HUB GREY

SKU: 6957815514977

99.99

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SHUMËZUES WIWU ALPHA 11 IN 1
* Materiali: Aliazh alumini
* Hyrja e portës: USB 3.1 TYPE-C
* Dalja: 3x usb 3.0, 1x usb 2.0, 1x sd. 1x tf. 1x hdmi. 1x type-c. 1x rj45, 1x vga. 1x 3.5mm audio port
* Dalje 4k hdmi
* Mund të përdoret për transferimin e të dhënave dhe karikimin njëkohësisht
* E vogël dhe e lehtë për tu bartur
* Rezistente kundër oksidimit dhe korrozionit
* Anti-gjurmë gishtash, shpërndarje e shpejtë e nxehtësisë
* Kompotabil: Mac os.. Windows. Linux. Android
* Ngjyra: gri