KABLLO KONVERTUES LIGHTNING AUX WIWU YP02 1.5m BLACK

SKU: 6973218943336

14.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABLLO KONVERTUES LIGHTNING AUX WIWU YP02 1.5m BLACK
* Kabllo YP02 është një kabllo që përdoret për të transferuar audio nga pajisjet iPhone dhe iPad në pajisjet me hyrje normale AUX 3.5 mm
* Me këtë kabllo, ju mund të dëgjoni muzikë drejtpërdrejt nga iPhone juaj në stereon e makinës tuaj me hyrje AUX
* 3.5mm dhe hyrje rrufe
* Transmetimi audio i fiksuar
* Cilësi e lartë e dizajnit të kabllit të gërshetit najloni
* Mund ta përdorni në MP3, CD, telefon, kompjuter, radio dhe sisteme zanore.
* Gjatësia: 1.5 m
* Ngjyra: e zezë