MBUSHES WIWU POWER TURBO 4 IN 1 TX-MU520C-S BLACK

SKU: 6957815515127

89.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS WIWU POWER TURBO 4 IN 1
* Numri i daljeve: 2 dalje USB, 2 dalje PD
* Hyrja: AC100-240V 50 / 60Hz
* Dalja: 1.PD: 5V = 3A – 9V = 3A – 15V = 3A – 18V = 3A – 20V = 3A
2. PD: 5V = 3A – 9V = 2A – 12V = 1.5A
* Mbështet ngarkimin e shpejtë 12W Hiffecient 2.0 2.0 (fuqia maksimale 2.4A)
* Sensori i dritës që rregullon vendosjen e dritës LED
* 60W fuqi e lartë e karikimit
* Aftësia për të karikuar një Macbook në më pak se 1 orë
* Dizajn i dobishëm dhe elegant
* Specifikë e veqantë: Material plastik i papërshkueshëm nga zjarri ABS + PC, mbrojtja mbi tensionin, nga qarku i shkurtër, mbi ngarkesën, mbi fuqinë
* Ngjyra: e zezë