MBAJTES PER TELEFON WIWU REAR PILLOW STAND PL901 SILVER

SKU: 6973218932637

Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
*Lloji: MBAJTËS PËR TELEFON REAR RILLOW STAND PL901
* Materiali: Plastikë e fortë ABS + aliazh alumini + material silikoni
* Mund ta rregulloni këndin që dëshironi me kokën rrotulluese 360 °
* Parandalon rënien e pajisjes edhe në rrugë të ashpër
* Dizajn anti-dridhje i krijuar për pasagjerët në sediljen e pasme për të parë filma si një kinema
* Ju mund ta montoni lehtësisht pajisjen tuaj
* Mbështet të gjitha tabletët dhe telefonët ndërmjet 4.7 dhe 12.9 inç.
* Ngjyra: argjendë