SHUMEZUES USB TYPE-C WIWU T02 SILVER

SKU: 6957815516476

19.99

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SHUMËZUES USB TYPE-C WIWU LT02
* Materiali: aliazh alumini
* 1 port USB 3.0
* 1 port USB 2.0
* Transferim i shpejtë dhe i sigurt i të dhënave
* Shkalla e transferimit të të dhënave 5.0 Gbps
* E vogël dhe e lehtë për tu bartur
* Ngjyra: argjendë