KUFJE WIRELESS WIWU METRO 2 GRAY

SKU: 6957815513321

29.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE WIRELESS WIWU METRO 2
* Frekuenca e transmetimit: 2.4Ghz
* Distanca e transmetimit: 10 metra
* Kapaciteti i baterisë: 300mAh
* Kohëzgjatja e baterisë: 12 orë
* Koha e mbushjes: 2.5 orë
* Koha e gatishmërisë: 360 orë
* Bluetooth: 4.1
* Porta: Mikro USB
* Specifikë e veqantë: Tingull i pastër kristal HiFi i cili ka një makinë të integruar 40 mm, përjeton muzikë dhe shkëlqim të shkëlqyeshëm të zërit
* Kompotabil: me pajisje të shumta audio: telefona, tableta, lexues audio, laptopë
* Ngjyra: gri