KONVERTUES 3 IN 1 WIWU LIVE BROADCAST NO.1 BLACK

SKU: 6973218934648

39.99

5 in stock

5 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KONVERTUES 3 NË 1 WIWU
* Materiali: Aliazh alumini + najloni i endur
* Hyrjet audio 2 x 3.5 mm
* E vogël dhe kompakte
* Cilësia e zërit HI-FI
* Mund ta mbani lehtësisht në xhep ose në çantë
* Mbështet karikimin e shpejtë 2.4 A
* Karikim i lehtë, përdoret me kufje dhe mikrofon në të njëjtën kohë
* Transferimi i sigurt i të dhënave
* Efikasitet i lartë falë çipit inteligjent të dyfishtë
* Kompotabil: Mbështet pajisjet iPhone / iPad etj
* Ngjyra: e zezë