MBUSHES VETURE XIAOMI MI 37W DUAL PORT GREY

SKU: 6934177716201

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBAJTES DESKTOP WIWU ZM102
* Materiali: aliazh alumini + ABS
* Dizajn kompakt që mund të paloset dhe mbyllet
* Dizajni i rregullimit të kokës 120 °
* Dizajni i rregullueshëm i qafës me 2 nivele
* Ju mund ta karikoni lehtësisht pajisjen tuaj në stendë falë strukturës së saj që nuk mbulon folenë e hyrjes së karikimit
* Mund ta poziciononi pajisjen tuaj vertikalisht ose horizontalisht
* Ju mund të shikoni filma dhe të luani lojëra të qetë pa përdorur duart tuaja
* Mbështet tableta dhe telefona deri në 13 ”
* Ngjyra: e bardhë