KONVERTUES TYPE-C MICRO USB SAMSUNG EE-GN930BWEGWW WHITE

SKU: 8806088480985

7.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KONVERTUES TYPE-C MICRO USB SAMSUNG
* Konvertoni Micro USB tuaj në USB Type-C për të ngarkuar dhe transferuar të dhënat në mënyrë më efikase
* Lidhja: USB Type-C – Micro USB
* Ngjyra: e bardhë