KUFJE TYPE-C SAMSUNG EO-IC100BBEGEU BLACK

SKU: 8806090270123

24.99

17 in stock

17 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Tipi: KUFJE SAMSUNG TYPE C
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Fuqia maksimale e hyrjes: 20 mW
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 94.3 dB ± 3 dB
* Specifikë e veqantë: Siguron tingull të pasur dhe të qartë në mënyrë që të mund të shijoni muzikën tuaj në maksimum, kufje fantastike origjinale Samsung Type-C të akorduara nga AKG, altoparlantët me dy drejtime të akorduara nga AKG garantojnë cilësinë e tingullit pro shkallës, mikrofoni i integruar dhe telekomanda ju lejojnë të merrni thirrje me lehtësi
* Kompotabil: Kompotabil: Samsung Galxy Fold, Galaxy Note 10, Tab S6, dhe të gjitha telefonat intilegjentë të cilat nuk kanë të përfshirë fole 3.5 mm
* Ngjyra: e zezë