COVER SMART CLEAR VIEW SAMSUNG S21 EF-ZG991CBEGEE BLACK

SKU: 8806090839603

29.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER SMART CLEAR VIEW SAMSUNG S21 EF-ZG991CBEGEE BLACK
* Materiali: TPU (poliuretani termoplastik)
* Mbronë telefonin tuaj nga përpara dhe nga mbrapa
* Dizajni i sofistikuar i kopertinës përmban një dritare të pastër në mënyrë që të kontrolloni me lehtësi njoftimet, t’i përgjigjeni thirrjeve ose të ndaloni muzikën tuaj – të gjitha pa prekur ekranin
* Mban telefonin tuaj të pastër
* Mbrohet nga njëra anë në tjetrën
* Përdorni telefonin tuaj pa vendosur gishtin në ekran.
* Prekni kopertinën për të bërë funksionet themelore si përgjigjja ose refuzimi i thirrjeve dhe shtypja e pauzës në muzikën tuaj.
* Kompotabil: Samsung S21
* Ngjyra: e zezë