SPIKER JBL GO3 RED Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.
Back to products

COVER SMART LED SAMSUNG S20 EF-KG980CBEGEU BLACK

SKU: 8806090273650

24.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KOVER INTELEGJENT LED SAMSUNG S20
* Rezistent nga goditjet
* Koveri fantastik origjinal Samsung LED për Galaxy S20 do t’ju tregojë njoftime të rëndësishme LED, të tilla si thirrjet telefonike, alarme, tekstet hyrëse, jetëgjatësin e baterisë dhe më shumë
* Kur ktheni Samsung Galaxy S20 në pjesën e përparme të tij, mbulesa LED do të sigurojë një shfaqje me dritë të natës me yje
* Konat LED ju tregojnë njoftime të rëndësishme në pjesën e pasme të kutisë
* Mbulesa LED mundësohet nga Samsung Galaxy S20 që nga momenti kur e vendosni në telefonin tuaj
* Sensori i zgjuar i dritës LED do të kontrollojë sasinë e energjisë së përdorur bazuar në jetën e baterisë së telefonit
* Kompotabil: Samsung S20
* Ngjyra: e zezë