SPIKER JBL GO3 RED Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.
Back to products

COVER CLEAR SAMSUNG S20 EF-QG980TTEGEU TRANSPARENTE

SKU: 8806090274350

9.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER CLEAR SAMSUNG S20 EF-QG980TTEGEU TRANSPARENTE
* Rezistent nga goditjet
* Mbulesë transparente, e hollë në dizajn të thjeshtë
* Ruan optikën e pajisjes
* Mbronë kornizën dhe pjesën e pasme nga gërvishtjet dhe ndikimet
* Kompotabil: Samsung S20
* Ngjyra: transparente