COVER KVADRANDT SAMSUNG S21+ EF-XG996FJEGWW GRAY

SKU: 8806090837654

24.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KOVER KVADRANT SAMSUNG S21+
* Rezistente ndaj gërvishtjeve
* Dizajn unik Kvadrat
* E mban telefonin tuaj të hollë dhe të lehtë
* Hyni lehtë në të gjitha portet, kontrollet dhe lidhësit
* Kompotabil: Samsung S21+
* Ngjyra: gri