COVER SOFT CLEAR SAMSUNG A32 5G EF-QA326TTEGEU TRANSPARENT

SKU: 8806092119345

9.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER SOFT CLEAR SAMSUNG A32 5G EF-QA326TTEGEU TRANSPARENT
* Mbulesa mbrojtëse mbron pjesën e pasme të telefonit dhe ijet
* Përpunim me cilësi të lartë
* Përshtatet saktësisht në llojin e telefonit
* Kompotabil: Samsung A32 5 G
* Ngjyra: Transparent