COVER LEATHER SAMSUNG NOTE10 EF-VN970LAEGWW BROWN

SKU: 8806090027741

24.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER LEATHER SAMSUNG NOTE10 EF-VN970LAEGWW BROWN
* Rezistent nga goditjet
* Materiali:lëkurë
* Model elegant
* Dizajni i tij i hollë dhe i butë i kapjes lejon një kapje jashtëzakonisht të relaksuar, kështu që telefoni juaj nuk është kurrë një barrë në dorën tuaj.
* Siguron mbrojtje të plotë në ekran pa masë shtesë
* Hyni lehtë në të gjitha portet, kontrollet dhe lidhësit
* Kompotabil: Samsung Note 10
* Ngjyra: e kaftë