MBUSHES TYPE-C TRAVEL SAMSUNG EP-TA800XWEGWW 25W BLACK

SKU: 8801643979379

29.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS TRAVEL TYPE-C SAMSUNG
* Karikim super i shpejtë deri në 25W
* Tensioni i hyrjes: 100-240 V
* Tensioni i daljes (maksimumi, ngarkesa normale): 5 V
* Tensioni i daljes (maksimumi, karikimi i shpejtë): 9V, 15V, 20V / PPS: 3.3-11.0V ose 3.3-16.0V ose 3.3-21.0V
* Rryma e daljes: (maksimumi, ngarkesa normale) 3 A
* Rryma e daljes (maksimumi, karikimi i shpejtë): 2.77A(9V) / PPS : 3.0A(3.3-5.9V)OSE 2.25A(3.3-11.0V)
* Lidhja: USB Type-C
* Gjatësia e kabllos: 100 cm
* Kompotabil: Galaxy S10 5G, A80, A70 dhe pajisjet e ardhshme
* Ngjyra: e bardhë