COVER KVADRAT SAMSUNG S20+ EF-XG985FJEGEU GRAY

SKU: 8806090273582

19.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER KVADRAT SAMSUNG S20+ EF-XG985FJEGEU GRAY
* Rezistente ndaj gërvishtjeve
* Materiali:Tereftalat polietileni (PET)
* Krijuar për ata që kërkojnë cilësi, thjeshtësi dhe inovacion
* Kjo e mbron telefonin tuaj nga dëmtimet e përditshme dhe e bënë atë të duket mahnitëse
* Mbron kornizën dhe anën e pasme nga gërvishtjet dhe ndikimi
* Kompotabil: Samsung S20+
* Ngjyra:gri