SPIKER JBL GO3 RED Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.
Back to products

COVER SILICONE SAMSUNG S20+ EF-PG985TBEGEU BLACK

SKU: 8806090266959

14.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER SILICONE SAMSUNG S20+ EF-PG985TBEGEU BLACK
* Rezistent nga goditjet
* Kjo mbulesë origjinale e Samsung për Galaxy S20 Plus do të sigurojë mbrojtje premium për smartphone-in tuaj duke ruajtur pamjen dhe vijën e saj elegant.
* Mbron smartphone-in tuaj nga dëmtimet dhe ndotjet e përditshme
* Mbulesë e hollë dhe e dobishme
* Mbron kornizën dhe pjesën e pasme nga gërvishtjet dhe ndikimet
* Kompotabil: Samsung S2O+
* Ngjyra e zezë