COVER CLEAR SAMSUNG S21+ EF-QG966TTEGWW TRANSPARENTE

SKU: 8806090839849

9.99

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KOVER I PASTË TRANSPARENT SAMSUNG S21+
* Materiali: Poliuretani termoplastik (TPU)
* I papërshkueshëm nga goditjet
* Mbulesë transparente, e hollë për mbrojtje të mirë
* Dizajn i thjeshtë
* Mbron kornizën dhe pjesën e pasme nga gërvishtjet dhe ndikimet
* Kompotabil: Samsung S21 Ultra
* Ngjyra: transparente