SPIKER JBL GO3 RED Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.
Back to products

COVER SILICONE SAMSUNG S20 EF-PG980TBEGEU BLACK

SKU: 8806090267246

14.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER SILICONE SAMSUNG S20 EF-PG980TBEGEU BLACK
* Materiali:silikon
* Rezistent nga goditjet
* Mbron kornizën dhe pjesën e pasme nga gërvishtjet dhe ndikimet
* Dizajni praktik i parakohshëm ju lejon ta instaloni me lehtësi në Samsung Galaxy S20
* Mbulesa Silikoni ofron përshtatje perfekte dhe nuk pengon përdorimin e asnjë prej funksioneve
* Skajet e ngritura rreth ekranit e mbrojnë atë kur vendosen me fytyrë poshtë në një sipërfaqe të sheshtë
* Kompotabil: Samsung S20
* Ngjyra: e zezë