SHUMEZUES WIWU ALPHA TYPE-C HDMI GRAY

SKU: 6957815514281

34.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SHUMEZUES WIWU ALPHA TYPE-C HDMI GRAY
* Ofron transferim cilësor të imazhit
* Cilësia e figurës HD
* Ekran i plotë dhe ngjyra të gjalla në lojëra
* Mund të përdoret në projektorë, në monitorët, televizorët dhe televizorët që mbështesin HDMI
* E pajtueshme me të gjitha pajisjet e type C
* Ngjyra: Gray