COVER WIWU CALFSKIN IPHONE 12 PRO MAX 6.7 BLACK

SKU: 6973218945729

19.99

7 in stock

7 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER WIWU CALFSKIN IPHONE 12 PRO MAX 6.7
* Mbulon të gjithë trupin e telefonit dhe mbron pajisjen tuaj nga gërvishtjet e përditshme
* Skajet e ngritura mbrojnë ekranin dhe kamerën e pajisjes tuaj
* Falë modelit të tij thithës të goditjeve, ajo mbron pajisjen tuaj kundër rënieve dhe goditjeve.
* Sipërfaqe rezistente kundër shenjave të gishtërinjve, dizajn pa rrëshqitje
* Kompotabil: Iphone 12 PRO MAX 6.7
* Ngjyra: e zezë