COVER WIWU DEFENSE ARMOR IP 12 6.1 BLACK

SKU: 6973218936154

9.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER WIWU DEFENSE ARMOR IP 12
* Materiali: PC+TPU+METAL
* I qëndrueshëm ndaj goditjeve, dhe kundër gërvishtjeve
* Mbulon të gjithë trupin e telefonit dhe mbron pajisjen tuaj nga gërvishtjet e përditshme
* Mbron ekranin dhe kamerën e pajisjes suaj me skajet të ngritura silikoni
* Pjesa e pasme plastikë e fortë transparente mbron plotësisht pjesën e pasme të pajisjes tuaj
* Falë dizajnit të jastëkëve të ajrit të vendosur në qoshe, ajo mbron pajisjen tuaj nga rënia dhe ndikimet
* Butonat dhe pjesët anësore të silikonit janë të dizajnuara në të zezë
* Dizajni i kornizës metalike me material silikoni premium të butë TPU është shumë rezistent ndaj pikave dhe gungave
* Kompotabil: iPhone 12 / 12 Pro
* Ngjyra: e zezë