KONVERTUES LIGHTNING WIWU LT01 PLUS WHITE

SKU: 6973218933900

14.99

3 in stock

3 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KONVERTUES LIGHTNING WIWU LT01 PLUS
* E vogël dhe kompakte
* Material i qëndrueshëm kundër konsumimit
* Mund ta mbani lehtësisht në xhep ose në çantë
* Karikim i lehtë dhe përdorim i njëkohshëm me kufje
* Transferimi i sigurt i të dhënave
* Efikasitet i lartë falë çipit inteligjent të dyfishtë
* Ngjyra: e bardhë