COVER CLEAR SAMSUNG S20 ULTRA EF-QG988TTEGEU TRANSPARENTE

SKU: 8806090274343

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER CLEAR SAMSUNG S20 ULTRA EF-QG988TTEGEU TRANSPARENTE
* Rezistent nga goditjet
* Materiali: plastikë
* Mbulesë transparente, e hollë në dizajn të thjesht
* Ruan optikën e pajisjes
* Mbronë kornizën dhe anën e pasme nga gërvishtjet dhe ndikimet
* Kompotabil: Samsung S20 Ultra
* Ngjyra: transparente