COVER PER IPHONE 13 PRO MAX YOUNGKIT CAMUFLAGE SERIES CL017 GREEN

SKU: 6974750880776

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER PER IPHONE 13 PRO MAX YOUNGKIT CAMUFLAGE SERIES CL017 GREEN
* Formulë e përsosur, ndërtim i shkëlqyeshëm që përputhet me pajisjen tuaj
* Të gjitha foletë (butonat anësore, karikimi, foletë e kufjeve, etj.) mund të aksesohen pa hequr kapakun
* Mund të vendoset dhe hiqet lehtësisht
* Mbron çdo cep të pajisjes tuaj duke e kapur atë
Ofron mbrojtje shtesë për kamerën e pajisjes tuaj me strukturën e saj të trashë 3 mm në zonën e kamerës dhe 3,8 mm në qoshe