COVER PROTECTIVE SILICONE BENKS MAGSAFE IPHONE 12/ 12 PRO BLUE

SKU: 6948005972257

39.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER PROTECTIVE SILICONE BENKS MAGSAFE IPHONE 12/ 12 PRO
* Mbështetje për karikim wireless për serinë iphone 12 falë modelit magnetik magsafe
* Sipërfaqe e butë dhe e lëmuar
* Silikon shumë fleksibël dhe i hollë
* Rezistent ndaj papastërtisë dhe gjurmëve të gishtërinjve
* Kohëzgjatje e gjatë e përdorimit
* Rezistente ndaj ujit
* Mbrojtje kundër goditjeve në lentet e kamerës tuaj falë strukturës së saj të spikatur në pjesën e kamerës
* Kompotabil: Iphone 12/ 12 Pro
* Ngjyra: e kaltër