COVER SILICONE SAMSUNG S20 ULTRA EF-PG988TJEGEU GRAY

SKU: 8806090302565

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER SILICONE SAMSUNG S20 ULTRA EF-PG988TJEGEU GRAY
* Rezistent nga goditjet
* Materiali: silikon
* Dizajn i thjeshtë por elegant
* E mban telefonin tuaj të hollë dhe të lehtë
* Mbulesa mbrojtëse mbron pjesën e pasme të telefonit dhe ijet
* Përpunim me cilësi të lartë
* Përshtatet saktësisht në llojin e telefonit
* Kompotabil: Samsung S20 Ultra
* Ngjyra:gri