FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI X 10

SKU: 4547410364859

13.99

5 in stock

5 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI X 10
* Projektuar për përdorim me linjën e kamerave Instax Mini
* Madhësia e imazhit: 2.13 “x 3.4”
* ISO 800 / Rezultati i mirë i dritës së dobët
* Formati i filmit me madhësi të kartës së kreditit
* Mbarim me shkëlqim
* Imazhe të gjalla dhe të mprehta
* Faktor i vogël i formës, ideal për transport dhe ruajtje