FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI 2 X 10

SKU: 4547410364866

24.99

10 in stock

10 in stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI 2 X 10
* Projektuar për përdorim me linjën e kamerave Instax Mini
* Madhësia e imazhit: 2.13 “x 3.4”
* Paketë me 2 x 10 fletë (20 fletë)
* ISO 800 / Rezultati i mirë i dritës së dobët
* Formati i filmit me madhësi të kartës së kreditit
* Mbarim me shkëlqim
* Imazhe të gjalla dhe të mprehta
* Faktor i vogël i formës, ideal për transport dhe ruajtje