FOTOAPARAT FUJIFILM INSTAX SQ1 GLACIER BLUE

SKU: 4547410441444

169.00

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: FOTOAPARAT FUJIFILM INSTAX SQ1 GLACIER BLUE
* Madhësia e filmit: 86 x 72 mm
* Madhësia e figurës: 62 x 62 mm
* Lente: 2 komponentë, 2 elementë, f = 65,75 mm, 1:12,6
* Pamja: Pamje 0,4x e imazhit real me pikën e synuar
* Fokusimi: 0,3 m dhe përtej (përdorni modalitetin Sefie për 0,3 m deri në 0,5 m)
* Grila: Grila elektronike e programuar 1/2 deri në 1/400 sek. Sinkronizimi i ngadaltë për dritë të ulët
* Kontrolli i ekspozimit: automatik, Lv 5,0 deri në 15,5 (ISO 800)
* Nxjerrja e filmit: Automatik
* Koha e zhvillimit të filmit: Përafërsisht 90 sekonda (ndryshon në varësi të temperaturës së ambientit)
* Blic: Blic me ndezje të vazhdueshme (rregullimi automatik i dritës), koha e riciklimit: 7,5 sekonda ose më pak (kur përdorni bateri të reja), diapazoni efektiv i blicit: 0,3 deri në 2,2 m
* Furnizimi me energji: Dy bateri litiumi (CR2), kapaciteti: përafërsisht.
30 pako filmash SQUARE instax (në kushtet e provës FUJIFILM)
* Koha e fikjes automatike: Pas 5 minutash
* Dimensionet e kamerës: 130.7 x 118.6 x 57.5 mm
* Ngjyra: GLACIER BLUE