FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI SQUARE 10 X 2

SKU: 4547410370003

Original price was: €34.99.Current price is: €29.99.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI SQUARE 10 X 2
* Madhësia e filmit: 72 × 86 mm
* Dimensionet e imazhit: 62 × 62 mm
* Temperatura e funksionimit: 5 – 40 °C
* Shpejtësia e filmit (ISO): 800
* Letra në paketim: 20
* Specikë e veqantë: Ky film ofron imazhe marramendëse që ju mund t’i vendosni menjëherë në një kornizë të vogël fotografie, ose çantë. Filmi Instax siguron riprodhim të mprehtë, të qartë, ngjyra të shkëlqyera dhe nuanca natyrale të lëkurës. Fotot e zhvilluara do të kenë një përfundim me shkëlqim.