FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI WIDE 10 X 2

SKU: 4547410173772

29.99

5 in stock

5 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI WIDE 10 X 2
* Madhësia e filmit: 86 × 108 mm
* Dimensionet e imazhit: 62 × 99 mm
* Temperatura e funksionimit: 5 – 40 °C
* Dizajni i letrës: e bardhë neutrale
* Letra në paketim: 20
* Specikë e veqantë: . Ky film me shkëlqim jep rezultate të shkëlqyera si në dritën e ditës ashtu edhe në kushtet e blicit elektronik. Cilësia e përmirësuar e figurës dhe lehtësia më e madhe e përdorimit e bëjnë atë ideal për fotografi dhe portrete.