Back to products
KAMERË FUJIFILM INSTAX MINI 40 EX BLACK Original price was: €169.00.Current price is: €129.00.

PHOTO PRINTER FUJIFILM INSTAX WIDE LINK WHITE

SKU: 4547410455632

Original price was: €179.00.Current price is: €149.00.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: PHOTO PRINTER FUJIFILM INSTAX WIDE LINK WHITE
* Metoda e regjistrimit: Ekspozimi me 3 ngjyra me OLED
* Numri i filmave: 10 filma/paketë
* Madhësia e imazhit: 62 mm x 99 mm
* Madhësia e imazhit të mbështetur: 800 ×1260 pika
* Rezolucioni i printimit: 12,5 pika/mm (318 dpi, lartësia e pikave 80 μm)
* Nivelet e printimit: 256 nivele për ngjyrë (RGB)
* Specifikë e veqantë: Aplikacioni i lejon konsumatorët të personalizojnë, modifikojnë dhe printojnë fotot e tyre. Mjetet e redaktimit përfshijnë prerjen, filtrat, kolazhin, shtimin e tekstit, ngjitësit dhe shabllonet e dizajnit të modifikueshëm për të krijuar karta të ndryshme. Skiconi, modifikoni dhe printoni. Printoni foto nga videot. Modaliteti i printimit QR ju lejon të shtoni një kod QR në një foto dhe ta skanoni atë me smartphone tuaj për veçori të tilla si regjistrimi i një tingulli, lidhja me një faqe interneti, printimi i vendndodhjes dhe mesazhi i fshehur
* Bluetooth 4.2
* Format i mbështetur i imazhit: JPEG, PNG, HEIF, DNG
* Koha e printimit: Regjistrimi i imazhit – prodhimi i fotografisë përafërsisht 12 sek
* Kapaciteti i përafërt i printimit: Përafërsisht 100 printime (nga ngarkimi i plotë)
Numri i printimeve varet nga kushtet e përdorimit
* Furnizimi me energji: Bateri litium-ion (lloji i brendshëm: jo i lëvizshëm)
* Koha e karikimit: Përafërsisht 80 deri në 120 minuta (Koha e karikimit varet nga temperatura dhe niveli i mbetur i baterisë)
* Konsumi i energjisë: afërsisht 3 W
* Ngjyra: e bardhë