KAMERË FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ1 WHITE Original price was: €189.00.Current price is: €149.00.
Back to products
KAMERË FUJIFILM INSTAX MINI 12 GREEN Original price was: €139.00.Current price is: €94.99.

KAMERË FUJIFILM INSTAX MINI 12 PURPLE

SKU: 4547410489101

Original price was: €139.00.Current price is: €94.99.

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KAMERË FUJIFILM INSTAX MINI 12 PURPLE
* Madhësia e figurës së fotografisë: 62 mm × 46 mm
* Lente: 2 komponentë, 2 elementë, f = 60 mm, 1:12.7
* Gama e shkrepjes: 0,3 m dhe më shumë (përdorni modalitetin e afërt për 0,3 m deri në 0,5 m)
* Grila: Grila elektronike e programuar, 1/2 deri në 1/250 sek., Sinkronizimi i ngadaltë për dritë të ulët
* Kontrolli i ekspozimit: Automatik, Lv5.0 deri në 14.5 (ISO 800)
* Nxjerrja e filmit: Automatik
* Koha e zhvillimit të filmit: Përafërsisht 90 sekonda (ndryshon në varësi të temperaturës së ambientit)
* Furnizimi me energji elektrike: Dy bateri alkaline me madhësi AA (LR6), kapaciteti: përafërsisht 10 pako filmash instax me 10 ekspozime secila (varet nga kushtet e përdorimit)
* Ngjyra: purple