FM TRANSMETER ACME FM330 BLACK

SKU: 4770070878637

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: FM TRANSMETER ACME FM330
* Frekuenca e funksionimit: FM (87,6 – 107,9 Mhz) MHz
* Kujtesa e jashtme (jo përfshirë): 32 GB
* Tensioni i funksionimit: DC 12 – 24 V V
* Dalja: DC 5 V, 3.4 A max
* Version Bluetooth: v2.1
* Distanca e funksionimit Bluetooth:10 m
* Formati i mbështetur: MP3
* Specifikë e veqantë: karikim i shpejtë, 2 porta USB, lidhje Bluetooth, karta Micro SD dhe mbështetje të dosjeve
* Ngjyra: e zezë