FOROAPARAT FUJIFILM INSTAX MINI 90 BROWN

SKU: 4547410269321

169.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: FOTOAPARAT FUJIFILM INSTAX MINI 90 BROWN
* Madhësia e filmit: 86mm x 54mm
* Madhësia e figurës: 62mm x 46mm
* Lente: Lente e tërheqshme, 2 përbërës, 2 elementë, f = 60 mm,F=12.7
* Pamja: Pamje 0,37x e imazhit real me pikën e synuar, dhe paralaks për modalitetin makro
* Fokusimi: Ndërrimi me 3 rreze me motor, 0,3 m – ∞ (modaliteti makro: 0,3 m – 0,6 m, modaliteti normal: 0,6 m – 3,0 m, modaliteti peizazh: 3,0 m – ∞)
* Shpejtësia e diafragmës: 1/8 sek – 1/400 sek.
* Kontrolli i ekspozimit: Automatik, LV5.0 – 15.5 (ISO 800), kontroll i ndriçimit-errësimit ±2/3 EV, +1 EV
* Blic: Blic automatik elektronik (me funksionin e rregullimit të shkëlqimit), modaliteti i ndezjes së detyruar (me funksionin e rregullimit të shkëlqimit), modaliteti i fikjes së ndezjes, modaliteti i reduktimit të syve të kuq
*Ekrani me kristal të lëngshëm (LCD): Njehsuesi i ekspozimit (numri i filmave të paekspozuar), modaliteti makro, kontrolli i ndriçimit, kohëmatësi automatik, ndezja/fikja e blicit, butoni i modalitetit
* Furnizimi me energji: Bateria lithium-ion NP-45A. Kapaciteti i karikimit: 10 pako filmash
* Jetëgjatësia e baterisë: Përafërsisht 10 pako filmi. (100 imazhe)
* Dimensionet e kamerës: 113,4 x 91,9 x 57.2 mm
* Ngjyra: BROWN