KABEL USB-8 PIN MICRO USB SBOX 90 M/M 1,5M BLUE

SKU: 616320537340

5.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABEL USB-8 PIN MICRO USB SBOX
* Funksioni i ngarkimit dhe sinkronizimit të qëndrueshëm
* Kabllo tekstili
* Gjatësia e kabllit: 1,5 m
* Kompotabil: smartphone, tabletë
* Ngjyra: e kaltër