KABEL USB HAMA 1.8 m 2.0

SKU: 4047443400062

5.99

4 in stock

4 in stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABËLL USB HAMA
* Shkalla e transferimit të të dhënave: 480 MBit / s
* Lidhja: USB-A Plug
* Standardi USB: USB 2.0
* Përdorimi: PC dhe Notebook
* Gjatësia e kabllit: 1.8 m
* Ngjyra: gri