Back to products
KAMERË FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ1 WHITE Original price was: €189.00.Current price is: €149.00.

KAMERË FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ1 ORANGE

SKU: 4547410441420

Original price was: €189.00.Current price is: €149.00.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KAMERË FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ1 ORANGE
* Madhësia e figurës së fotografisë: 62 mm×62 mm
* Lente: 2 përbërës, 2 elementë, f = 65,75 mm, 1:12,6
* Gjetësi i pamjes: Gjetësi galileas i kundërt, 0.4×, me pikën e synuar
* Gama e shkrepjes: 0,3 m dhe më shumë (përdor modalitetin selfie për 0,3 m deri në 0,5 m)
* Grila: Grila elektronike e programuar 1/2 deri në 1/400 sek. Sinkronizimi i ngadaltë për dritë të ulët
* Kontrolli i ekspozimit: Automatik, Lv 5.0 deri në 15.5 (ISO 800)
* Koha e zhvillimit të filmit: Përafërsisht 90 sekonda (ndryshon në varësi të temperaturës së ambientit)
* Blic: Blic me ndezje të vazhdueshme (rregullimi automatik i dritës), koha e riciklimit: 7,5 sekonda ose
më pak (kur përdorni bateri të reja), diapazoni efektiv i blicit: 0,3 deri në 2,2 m
* Furnizimi me energji elektrike: Dy bateri litiumi (CR2), kapaciteti: përafërsisht
30 pako filmash SQUARE instax (në kushtet e provës FUJIFILM)