KUFJE GAMING MARVO HG9053 BLACK

SKU: 6932391920763

64.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING MARVO HG9053 BLACK
* Dizajn ergonomik me shirit të gjerë koke dhe kupa të buta të mbuluara me lëkurë sintetike
* Tingulli: stereo
* Gama e përgjigjes së frekuencës: 20Hz~20KHz
* Madhësia e altoparlantit: 40 mm
* Ndjeshmëria e altoparlantit: 105dB±3dB
* Impedanca: 32±15%Ω
* Lloji i mikrofonit: i gjithëdrejtuar
* Ndjeshmëria ndaj mikrofonit:﹣42±3db
* Drita e pasme: Ndriçimi i pasmë RGB
* Lidhjet: 2 x 3.5 mm fole, USB (për dritë LED)
* Gjatësia e kabllit: 2 m