SET GAMING 3IN1 KEYBOARD MOUSE MOUSEPAD MARVO CM310 BLACK

SKU: 6932391924372

Original price was: €34.99.Current price is: €29.99.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SET GAMING 3IN1 KEYBOARD MOUSE MOUSEPAD MARVO CM310 BLACK
Specifikimet e tastierës
* Numri i çelësave 87
* Lloji i çelësit: Membrane
* Vlerësimi i ndërrimit: 10 milionë klikime
* 25 çelësa anti-ghosting
* Forca operative: 50 +/- 7 g
* Drita e prapme: 3 mënyra me ndriçim të pasëm (ylber)
* USB 2.0
* Gjatesia e kabllit: 1.6m
Specifikimet e miut
* Sensorët: Optikë
* DPI: 800/1200/2400/3200
* Butonat: 7
* Vlerësimi i ndërprerësit: RGB
* Drita e pasme: 7 ngjyra
* Norma e sondazhit: 1000 HZ
* Përshpejtimi: 10 G
* USB 2.0
* Gjatesia e kabllit: 1.5m
Specifikimet e tastierës së miut
* Materiali: Sipërfaqe pëlhure me densitet të lartë dhe ultra të lëmuar, bazë gome kundër rrëshqitjes
* Përmasat: 280 x 230 x 2 mm