SHTROJE PER KARRIKE GAMING MARVO GM01 BLACK

SKU: 6932391923283

29.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Lloji: SHTROJE PER KARRIKE GAMING MARVO GM01 BLACK
* Mbroni dyshemetë tuaja të forta dhe rrotat e karrigeve
* Sipërfaqja e lëmuar e këmishës që vishet fort lejon lëvizjen e lehtë të karriges
* Pëlhurë endje me mikrofibër
* Sipërfaqja e lëmuar e këmishës që vishet fort lejon lëvizjen e lehtë të karriges.
* Qëndrueshmëri e zgjatur